حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹ 10 ربيع أول 1442 Monday, 26 October , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 37 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 1 تعداد دیدگاهها : 3×
رفاقت با استاندار تضمین هر نوع عملکردی در استان ؟
1399/9/28
شناسه : 1042
بازدید 59
7
وقتی رسانه ها بر اساس ارزیابی های ارائه شده اعلام کردند استاندار مازندران در قعر جدول عملکردی کشور قرار دارد همه اذهان به این سمت متمایل شد که دلیل این ضعف چه می باشد؟
ارسال توسط : نویسنده : روابط عمومی منبع : ...
پ
پ


وقتی رسانه ها بر اساس ارزیابی های ارائه شده اعلام کردند استاندار مازندران در قعر جدول عملکردی کشور قرار دارد همه اذهان به این سمت متمایل شد که دلیل این ضعف چه می باشد؟
یقینا این نابلدی استاندار در مدیریت مازندران ریشه در تصمیمات او دارد و شاید مهمترین آن ها انتصاب افراد بر مبنای ارتباطات است تا ضوابط و شایسته سالاری ، محکم ترین و عیان ترین مثال آن نیز انتصاب بخشدار مسن ولی بی تجربه بخش مرکزی سوادکوه است که شاید بتوان گفت جز استاندار مازندران و تعدادی خوش نشین و افراد متمول کسی از او رضایت ندارد.
لاری که سابقه ای در امور اجرا نداشته و در دوران پسا میانسالی با نظر حسین زادگان بخشدار بخش مرکزی سوادکوه بزرگ گردیده سبب ایجاد نارضایتی های گسترده در سوادکوه گردیده و گویی به دلیل واضح نزدیکی به احمد حسین زادگان یا حاج مجید سال های گذشته همچنان با قدرت بر صندلی پر طمطراق خود جلوس نموده است.
این بخشدار که جزو مدیران غیر بومی سوادکوه محسوب می شود و نه تجربه دارد و نه نیروی جوانی برای اداره امور، به تنهایی بیانگر چرایی ضعف های استاندار مازندران می باشد و نوع برخورد او با ملت همیشه قهرمان سوادکوه که بزرگترین داشته شان همیت و غیرت و ایستادگیست اصلا زیبنده و در شان مسئولین کشور که باید نوکر مردم باشند نبوده و گلایه ها و برخوردهای آن به دلیل هرآنچه در این متن گفته شده ره به جایی نبرده است؛ ظاهرا آقای لاری هنوز نمی داند بر مسندی تکیه کرده که باید به مردم خدمت دهد و این جایگاهیست که به خاطر آن در سرای باقی مورد سوال واقع می شود.

آقای استاندار
مردم سوادکوه این زخم های ناشی از سو مدیریت ها که با تدبیر و خواست شما انجام می شود را فراموش نمی کنند و یقینا در ذهن هایشان عاملین محرومیت این کهن سرزمین فراموش نمی شود ؛ سوادکوه نیاز به مدیر و مسئول دلسوز و مردمی دارد و اگر بخواهیم در هر پست و جایگاه آن از پیمانکار و بازاری و ... استفاده کنیم پس این دستگاه عریض و طویل اداری استخدامی را برای چه بنا کردید.
حتما در ادامه و در صورت حرکت خطی شما در حمایت های فاقد نظر کارشناسی در خصوص مدیرانی که از جانب شما در استان و خصوصا قائم شهر و سوادکوه محروم ابقا می شوند و هیچ کسی سمت آن ها نمی رود بیشتر می نویسم و روشنگری می کنیم و در رابطه با همین بخشداری که گماشتید و مسائلی که از جانب او ایجاد شده با مردم سخن می گوییم .

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.