حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹ 10 ربيع أول 1442 Monday, 26 October , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 37 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 1 تعداد دیدگاهها : 3×
ساختمان شهرداری زیراب در آستانه فروش
1399/9/26
شناسه : 1039
بازدید 76
7
شهردار زیراب در نشست خبری :ساختمان شهرداری زیراب از طریق مراجع ذی ربط برای خسارت سیل قیمت گذاری و در آستانه فروش قرار گرفته است.
ارسال توسط : نویسنده : روابط عمومی منبع : ...
پ
پ

 مازندپلاس؛ سعید قلی نژاد شهردار زیراب شهرستان سوادکوه به همراه بزرگی رئیس شورای اسلامی شهر زیراب در نشست خبری که با حضور خبرنگاران شهرستان سوادکوه برگزار شد گفت:میزان تحقق بودجه در شهر زیراب در سال ۹۹ از حدود ۱۲ میلیارد تومان حدود ۴ میلیارد تومان بوده که این نسبت به سال گذشته و سال های پیشین چشمگیر بوده است.

شهرداری در سال ۹۴ بابت سیل محکوم گردیده که از مجموع بودجه ۱ سال شهرداری بیشتر بوده و در این سال ها ۵ ماشین شهرداری به ارزش ۶۷۰ میلیون تومان ارزش گذاری و فروخته شد و در مجموع ۲.۷ میلیارد تومان پرداخت گردید.
ساختمان شهرداری زیراب از طریق مراجع ذی ربط برای خسارت سیل قیمت گذاری و در آستانه فروش قرار گرفته است.
امروز قیمت ۱ ماشین شهرداری قریب به ۱ میلیارد تومان قیمت دارد که فروخته شد و امروز یکی از کامیون های شهرداری در توقیف برای فروش قرار دارد .زمانی که شهرداری را تحویل گرفتم با آگاهی از مشکلات و اینکه کارگران و پرسنل ۶ ماه حقوق ( ۱.۲ میلیارد تومان ) نگرفته و به سازمان های مختلف مانند تامین اجتماعی بدهی داریم وارد شدم و تا کنون بیش از ۷ میلیارد تومان بدهی ها را پرداخت کردیم .
بدهی محکومیت سیل دست ما را بسته است .
ایمن سازی مناطق رانشی زیراب یکی از اولویت های بنده در مدت حضور بنده بوده که کارهای خوبی شده است.
دیوار حفاظتی در خیابان آیت الله صالحی مازندرانی، امام ، کوچه زاهد و شهید نادعلیان در حال اجرا و انجام می باشد و به بحث زمین فوتبال نیز ورود کردیم و بخشی از کارها را شهرداری با منابع داخلی انجام داده است.
احداث سایت زباله و هدایت آب های سطحی در خیابان ها و کوچه های شهر مانند خیابان مدرس در حال انجام است.
برای پل شهید صادقی(آینه) که در سیل گذشته تخریب شده بود در فاز نخست ۶۳۹ میلیون تومان اعتبار گرفتیم و به زودی شروع می شود .
در خصوص اینکه چرا برای این پروژه پولوس ۱۵۳ درصدی زده شده باید گفت با انجام تشریفات قانونی برای مناقصه پولوس ۱۶۰ درصد پیمانکار برنده شد .
کوچه آزادی ۱۲ را که طول آن به بیش از ۱ کیلومتر می رسد بعد از گذشت سال ها آسفالت کردیم و در برنامه کوچه شهید غضنفری و ابتدای منطقه کرداباد،۲۰ متری زمین فوتبال ،خیابان شهرداری و ۱۷ شهریور را در برنامه داریم .
با استفاده از توان داخلی پرسنل شهرداری زیراب بلوار به طول ۵ کیلومتر رنگ آمیزی شد.
ایمن سازی ۲ طرف رودخانه از اولویت های شهری می باشد و با صحبت هایی که با آب منطقه ای شده گفتیم که باید برای واگذاری رودخانه که از داخل شهر می گذرد شهرداری در اولویت باشد و واگذار شود .
در بحث بازآفرینی شهری مشاور گرفتیم و امیدواریم برای این طرح اعتبار گرفته شود .
کاستی ها را به نام بنده و نقاط قوت را به نام همکارانم در شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر بنویسید.
از فرمانده محترم سپاه بابت دلگرمی ها تشکر می کنم ؛ المان نصب شده سردار سلیمانی پیشنهاد ایشان بوده که با مساعدت اعضای محترم شورای اسلامی شهر عملیاتی گردید.
از فرماندار سابق و فعلی و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی خصوصا آقای مهندس علیپور که پیگیری های خوبی در خصوص تخصیص قیر رایگان به شهرهای کوچک داشتند تشکر می کنم

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.